Archiv

 
 
 
 
 

PRODUKTY FLP NA SPORTOVNÍ ZRANĚNÍ

Jste profesionální sportovci nebo sportujete jenom pro radost? Určitě jste se někdy zranili. Proto vám chci připomenout, že produkty FLP jsou v tomto okamžiku nepostradatelné a ty nejvhodnější na rychlé uzdravení.                                                                                                                                                                                                                 

 "Sportovní zranění" jsou takové, ke kterým dochází při sportovní nebo fyzické zátěži. Některé vznikají náhodně, jiné zase jako důsledek nesprávného cvičení nebo špatného používání tréningových pomůcek. Někdy dochází ke zranění kvůli nedostatečnému zahřátí svalstva a strečingu před sportovním výkonem.                                                                                                   

 Nejčastější sportovní zranění:                                                                                                                                                                                                                                                                                       Vyvrtnutí, natáhnutí vaziva, natrhnutí svalů a šlach.                                                                                                                                                                                                         Poranění kolen. Svalové otoky. Zlomeniny. Diskorze.                                                                                                                                                                                                                                                 

Jaký je rozdíl mezi akutním a chronickým zraněním?                                                                                                                                                                                        Existují dva typy zranění sportovců. Akutní a chronické. K akutním zraněním dochází nečekaně při sportovním výkonu. K nejčastějším zraněním dochází takto u vyknutí kotníku, natáhnutí zádového svalstva, zlomeninách atd. K nejčastějším příznakům akutního zranění patří: Náhlá bolest. Otoky. Neschopnost zatížit postiženou nohu, koleno. Bolestivé rameno, loket, zápěstí, ruka nebo prst.Těžkosti při běžném pohybu v kloubu. Viditelná změna polohy kosti nebo kloubu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      K chronickým zraněním dochází při dlouhodobém sportování a cvičení kde poranění vzniká delší dobu.  K nejčastějším příznakům chronického zranění patří: Bolest během sportování, cvičení. Mírná bolest přetrvávající během klidu. Otoky. Nikdy se nesnažte "vydržet" bolest kde je příčinou zranění. Když cítíte bolest přestaňte s tréningem. Můžete si ublížit daleko více. Nejlepším řešením je ošetřit si  poranění sám, nebo vyhledat lékaře. Lékaře vyhledejte když: Zranění vám způsobuje prudkou bolest, otok nebo znecitlivění. Postižené místo nedokáže udržet vaší váhu. Předešlé zranění vás bolí nebo otíká.Pozorujete změny na kloubu a kloub je nastabilní. Pokud nemáte žádný z příznaků, ošetřete si zranění doma.

Pokud se příznaky nebo bolest zhoršují, navštivme lékaře. Na úlevu od bolesti, zmenšení otoku a urychlení léčení použijte metodu LSVO (led, stáhnutí, vyvýšená poloha, odpočinek). Tento postup začněte aplikovat co nejdříve po poranění a opakujte tyto kroky minimálně 48hodin.

Jaká je léčba sportovních poranění? Sportovní zranění se obvikle ošetřují metodou LSVO, běžně se používá metoda NSA (nestereodní antiflogistig) a znehybnění postižených částí. V některých případech je potřeba podstoupit chirurgický zákrok a poté rehabilitaci. Rehabilitace zahrnuje cviky, které postupně zatěžují poraněné místo až do původního zatížení. S rehabilitací je potřeba začít co nejdříve. S cvičením začínáme opatrně. V další etapě přidáváme strečingové cviky a později přejdeme na posilování dané oblasti.

Tým odborníků FLP by vám rád doporučil tyto produkty, které pomohou k daleko rychlejšímu uzdravení a vrácení do tríningového procesu!

Forever Freedom®                                                                                                                                                                                                                                                                                             Ve Forever Freedom je zkombinováno v chutném nápoji Aloe vera s příchutí pomerančů s látkami, které pomáhají zachovat správnou funkci kloubů a jejich mobilitu. Spojili jsme bohaté výživné látky našeho stabilizovaného aloe vera gelu se síranem glukosaminu a síranem chondroitinu - dvěma látkami vyskytujícimi se v přírodě, o kterých je známo, že pomáhají zachovat zdravou fuknci a pohyblivost kloubů. K tomu jsme přidali vitamin C a MSM (metylsulfonylmetan), primární zdroj biologicky dostupné síry, kterou potřebuje tělo k udržení zdraví chrupavek a pohyblivosti kloubů. Sírany glukosaminu a chondroitinu jsou dvě v pří-rodě se vyskytující látky, nacházající se v chrupavkách. Zachovávají strukturu a tím i zdraví chrupavek, udržují tyto přirozené "tlumiče nárazů" dobře hydratované a také uchovávají kloubní mazivo v potřebné viskozitě, což umožňuje hladký pohyb jednotlivých částí kloubů. Jak tělo stárne, je méně schopné tvořit tyto přirozené prvky zdravých chrupavek, což potom vede k opotřebování kloubů. V dávce 120 ml Forever Freedomu se nacházejí běžně doporučované dávky síranu glukosaminu (1500 mg), síranu chondroitinu (1200 mg), plus 750 mg MSM a 250 g vitaminu C. Kombinovaný účinek síranů glukosaminu a chondritinu, vitaminu C a MSM tvoří první linii ochrany před poškozením chrupavek. Tyto výživné látky pocházejí, tak jako v ostatních výrobcích FLP, z přírodních zdrojů a jsou považovány za výjimečně bezpečné. Ať se Forever Freedom stane vaším praktickým a výživným star-tem do nového dne! Výhodou tohoto nápoje je, že Aloe Vera gel je nosičem a všechny látky nám dostane tam, kde je potřebujeme dostat. Forever Freedom® je vhodné používat i preventivně! Obsah 1litr, kód: 196, dávkování: minimálně 3x denně 0.03ml

Forever Active HA™                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Výživový doplněk Forever Active HA je jedinečnou kombinací kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a hydratačními a lubrikačními vlastnostmi, zázvorového oleje a kurkumy. Díky tomuto složení je jedním z nejúčinnějších výživových doplňků na klouby a hydrataci pokožky na trhu.
Kyselina hyaluronová (HA) je speciální protein, který náš organizmus produkuje na lubrikaci a odpružení kloubů a svalů, a také adekvátní hydrataci pokožky. Stárnutím náš organizmus produkuje HA méně a méně. Potom naše klouby ztrácejí svou přirozenou lubrikaci a naše pokožka je popraskaná a suchá. Až dosud se HA musela vstřikovat injekčně, protože náš trávicí systém nebyl schopný ji absorbovat v přirozeném stavu. Avšak díky procesu Injuv® se nyní může konzumovat ústně. Čínští bylinkáři už staletí používají zázvor a kurkumu k podpoře správné činnosti kloubů. Forever Active HA je díky svému složení klíčem k tomu, abyste se znovu stali "dobře naolejovaným strojem!" 
• lubrikuje klouby a hydratuje pokožku 
• jedinečná forma kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností
•obsahuje extrakt z kořene zázvoru a kurkumy, který příznivě působí na klouby

Obsah: 60kapslí, kód: 264, dávkování: 2 kapsle denně

Forever Calcium®                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Vápník je nejběžnější minerální látka lidského těla, tvoří kolem 2 % celkové hmotnosti. Většina vápníku - 99 %, se nachází v kostech a zubech, zbytek se nachází v nervových buňkách, krvi, tkáních a v ostatních tělesných tekutinách. Vápník se považuje za důležitý pro růst a zdraví zubů a kostí, ale je rovněž nebytný pro srážlivost krve a přenos nervových impulzů. Je potřebný pro funkci našich svalů a tvorbu hormonů, včetně inzulinu. Nedostatečným přísunem vápníku může podle různých výzkumů trpět až 75 % populace.Vápník je nejdůležitější minerální látkou, která pomáhá posilovat kosti. Ve své výživě ho potřebují hlavně děti a mladiství, protože právě v tomto věku se maximálně ukládá do jejich kostry. Nejvyšší hodnotu hmoty kostí a obsahu vápníku v kostře se dosahuje v teenagerském období. Teenageři, hlavně děvčata, jsou vystaveni zvýšenému riziku nedostatečné výstavby kostry, a následně vážným problémům v pozdějším období života. Obsah vápníku začíná klesat začátkem dospělosti a progresivní ztráta kostního vápníku se projevuje hlavně u starnoucích žen. Dostatečné množství vápníku ve výživě může pomoci minimalizovat tuto ztrátu. Zdá se, že výživa bohatá na vápník pomáhá tělu spalovat více tuků a zmenšuje množství tuků, které se v těle ukladají.
Podle odhadů zhruba 10 až 20 % populace je intolerantní na laktózu. Tito lidé nejsou schopní strávit laktózu, přírodní sacharid, který se nachází v mléku a mléčných výrobcích, a proto nemohou zkonzumovat dostatek mléčných výrobků na pokrytí potřeby vápníku. Pro osoby, které netolerují laktózu, nebo nemají rády mléčné výrobky, mohou být alternativou doplňky s vápníkem. Nejúčinnějším je citrát vápenatý, lehce se rozpouští v žaludku a účinně se absorbuje. Forever Calcium tvoří citrát vápenatý ultravysoké hustoty, který je ochucený vanilkovou příchutí, zkombinovaný s vitaminem D a magneziem - dvěma prvky, které jsou pro maximální absorpci vápníku nezbytné. Tři tablety denně s jídlem vám dodají 750 mg vápníku. Je to jednoduchý a efektivní způsob, jak si zabezpečit dostatečné množství vápníku pro podporu zdraví vašich kostí. 
• citrát vápenatý ve složení kombi - novaném s vitaminem D a hořčíkem 
• lehce stravitelné, s maximálně účinnou absorpcí 
• 1000 mg vápníku v denní dávce

Obsah: 90tablet, kód: 206, dávkování: minimálně 3 tablety denně

ARGI+™ L-Arginin & Vitaminkomplex                                                                                                                                                                                                                                                     L-arginin je aminokyselina s tak silným účinkem, že ji vědci nazývají "zázračná molekula". Je to název oprávněný, protože L-arginin se v našem organismu přeměňuje na oxid dusnatý - mole-kulu pomáhající uvolňovat a rozšiřovat cévy, kterými pak může lépe proudit krev. Lepší průtok krve podporuje mnoho důležitých funkcí v našem organismu - například:
• optimální hodnoty krevního tlaku,
• celkový dobrý stav kardiovaskulárního systému,
• imunitu,
• růst svalů,
• růst a regeneraci kostí a tkání,
• sexuální funkci u mužů,
• metabolismus tuků a glukózy,
• produkci hormonu, který zpomaluje stárnutí organismu a mnoho dalších funkcí.
Protože L-arginin má tolik příznivých účinků na naše zdraví není divu, že vyvolává tolik zájmu. Nový přípravek ARGI + obsahuje kromě velmi účinného L-argininu také:
• granátové jablko - známé svými silnými antioxidačními vlastnostmi,
• extrakt z červeného vína - pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu,
• extrakt z hroznových slupek a bobulí pro zdraví kardiovaskulárního a imunitního systému.
Tyto složky dohromady vytvářejí výživový doplněk nové generace, který zlepšuje zdravotní stav celého organismu. Jedna dávka přípravku ARGI + smíchaná s vodou nebo vaším oblíbeným aloe nápojem zlepšuje výkonnost celého 
• L-arginin je známý jako "zázračná molekula"
• patentovaná směs ovoce zintenzivňuje antioxidační účinek přípravku
• zvyšuje produkci oxidu dusnatého

Obsah: 30dávek, kód: 320, dávkování: 1 dávka denně, rozpustíme s Forever Freedom®   nebo vodou

Forever Nature-Min®                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Vaše tělo může mít prospěch ze živin uzamčených v usazeninách hluboko pod mořským dnem, protože až 4 % hmotnosti našich těl tvoří tyto minerální látky. Naše těla si je nemohou vyrobit, takže je musíme získat z potravy nebo z potravinových doplňků. 
Nature-Min je moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce. Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru, což je pod-statné pro jejich efektivní účinek. Tím, že využívá minerálního základu z přírodních usazenin z mořského dna a chelátovaných mořských rostlin a živočichů, zabezpečuje Nature-Min většinu minerálních látek, které jsou vlastní lidskému tělu. 
Minerální látky v těle mají tři hlavní funkce: 
1. Některé jsou základem pro stavbu kostí a zubů. Sem patří vápník, fosfor a hořčík. 
2. Další minerální látky se nacházejí ve formě rozpustných solí, které napomáhají regulaci složení tělesných tekutin a buněk.
3. Minerální látky, jako například železo, a hemoglobin, zastávají významné role v mnoha různých životně důležitých funkcích našeho organizmu. Pracují s množstvím enzymů a proteinů, které jsou nezbytné pro uvolňování a využití energie. 
• dokonalá směs minerálních látek v každé tabletě
• minerální látky sehrávají v lidském těle mnoho rolí, od regulace rovnováhy tekutin po aktivaci genů a hormonů.

Obsah: 180tablet, kód: 37, dávkování: 6 a íce tablet denně.

Aloe MSM Gel                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Když hledáte skutečnou úlevu, sáhněte po Aloe MSM gelu. MSM je metylsulfonylmetan, což je přírodní zdroj organické síry, která se nachází v každé buňce lidí, zvířat i rostlin. Faktem je, že síra je v pořadí třetí látkou s nejvyšším podílem v našem těle. Jednou z jejích nejdůležitějších vlastností je, že tiší bolest spojenou se zánětem, obnovuje flexibilitu bílkovinné vrstvy buněčné stěny chrupavky a svalů, a tím, že vyrovnává nitrobuněčný tlak, eliminuje zánět i přímou příčinu bolesti kloubů, svalů a ostatních měkkých tkání. 
Další hlavní složkou Aloe MSM gelu je čistý stabilizovaný aloe vera gel. Aloe MSM gel je kombinací těchto dvou účinných složek spolu s bylinnými extrakty a další-mi vybranými účinnými složkami, které přinášejí utišení a úlevu, kdykoliv ji budete potřebovat. Tento přípravek je určen ke zmírnění zánětu, tišení bolesti a zlepšení pohyblivosti kĺoubů. Vyzkoušejte Aloe MSM Gel ještě dnes! 
• čistý a nepřibarvovaný
• na zmírnění zánětu a utišení bolesti

Obsah: 118ml, kód: 205

Aloe Heat Lotion                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    určitě to všichni znáte - po dlouhém a namáhavém dni jste unaveni a všechny svaly máte ztuhlé. Ale nyní pro vás máme řešení - stačí sáhnout po Aloe Heat Lotion! Aloe Heat Lotion je emulze oleje ve vodě, doplněná činidly s hřejivými účinky. Je to promašťující krém s vyváženým pH faktorem, ideální k uklidňující relaxační masáži unavených, ztuhlých svalů a suché pokožky. 
Složení přípravku s hluboce pronikajícím účinkem aloe vera vám přinese rychlou úlevu od napětí a stresu, bolestí svalů, artritických kloubů, bolestí hlavy a uvolnění po sportování.
• uklidňující pomoc po sportování nebo pracovním vytížení
• vhodný pro děti i dospělé
• ideální přípravek k masáži

Obsah: 118ml, kód 64

Aloe First®                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Aloe First je velmi zajímavý doplněk každé soupravy první pomoci. Tato exkluzivní ochrana pokožky tvoří první linii při ochraně proti infekcím a zánětům kůže. Aplikace přípravku je jednoduchá i v případech, když je pokožka velmi bolestivá při dotyku. Je navržen tak, aby se s ním daly ošetřit i malé řezné ranky a škrábance, popáleniny a kůže spálená od slunce, všechna zranění způsobená odřením nebo poškozením kůže. Aloe First má vyvážené pH a poskytuje uklidňující účinek i na velmi citlivou pokožku. Působí chladivě při popálení pokožky.   Aloe First obsahuje vysoké procento stabilizovaného Aloe Vera Gelu s přidáním většího počtu dalších složek, čímž se stává ideálním doplňkem lékárničky pro menší kožní problémy. Včelí propolis zvyšuje přirozené antibiotické vlastnosti Aloe Vera Gelu. Další ingredience - alantoin, vyznačující se ochrannými účinky pro pokožku, je obsažen v mnoha rostlinách včetně ochranné slupky listů aloe vera. Nakonec je tu jedenáct pečlivě vybraných rostlinných extraktů, taktéž známých pro své užitečné vlastnosti. Aloe a byliny působí synergicky a vytvářejí přírodní utišující sprej, který můžeme aplikovat při různých kožních problémech, jako jsou vyrážky, odřeniny, řezné rány, podlitiny a svalová zranění. Vhodný výrobek při dýchacích potížích. Aloe First je vynikající výrobek, skutečná "jednička" ve své třídě.
• měl by být v každé lékárničce
• pomáhá zklidnit popáleniny, vyrážky, pokousání, štípnutí a svalová zranění
• chrání vlasy při opalování a proti poškození chlórem

Obsah: 473ml, kód: 40

Výživové doplňky mohou obsahovat zakázané látky pro sportovce. FLP je hrdá na to, že její produkty pro sportovce nesou pečeť KOLNER LISTE a jsou tudíš naprosto bezpečné bez dopingu!

Forever Freedom®

Forever Active HA™   

ARGI+™ L-Arginin & Vitaminkomplex 

FOREVER Active Boost (FAB)

FOREVER Nutra Q10

FOREVER Ultra Vanilla a Chocolate Shake

FOREVER Fast Break™                                                    

Aloe Heat Lotion                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

ALOE MSM Gel 

UPOZORNĚNÍ: Představené produkty obsahují vitaminy, minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě a tím pomáhají posilovat zdraví. Jejich účelem není diagnostikovat, zmirňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo onemocněním. Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

DOPORUČUJEME PRODUKTY NA ZIMU

 

Nápoje Forever z aloe vera

Jsou důležité hlavně na posílení našeho imunitního systému a dodání živin našemu organismu! Tyto nápoje je vhodné používat preevntivně. V tomto případě stačí i menší množství. V případě problémů je denní dávkování až 120ml.

Forever Aloe Vera Gel (# 715)

Šťáva ze 100% aloe vera gelu. Jedná se o výjimečný detoxikační prostředek a posilovač imunitního systému. Je to významný doplněk stravy obsahující mnoho vitaminů, aminokyselin, minerálních látek, živých enzymů, saponinů a antrachinonů. Tento patentovaný stabilizovaný Aloe Vera Gel je v podstatě totožný s čerstvým gelem z listu rostliny aloe barbadensis Miller a navíc je to výrobek, který jako první na světě získal pečeť kvality od Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC).

Aloe Berry Nectar (# 734)

Šťáva vyrobená ze 100% aloe vera gelu doplněná o brusinkový a jablečný koncentrát. Jde o variantu přípravku aloe vera gelu doplněnou brusinkovým extraktem, který má léčivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Snižuje pravděpodobnost výskytu těžkých infekcí močových cest. Brusinkový extrakt je prospěšný pro ty, kdo trpí cystitidou. V brusinkách byl též objeven pyknogenol, silný antioxidant, který je zvlášť užitečný pro udržení kolagenu v kůži. Mezi mnoha poruchami, které Aloe Vera Gel pomáhá odstranit, jsou například nepravidelnosti a změny v zažívacím systému (zácpa, průjmy, vředy, divertikulóza, dráždivý tračník...), zlepšení stavu v případech kožních onemocnění (psoriáza, ekzémy...), významná pomoc při artritidě či astmatu atd. Zprávy o úspěších jsou tak různorodé, že vůbec nepřekvapuje, že aloe vera  dostala přezdívku "zázračná rostlina".

Aloe Bitsn N' Peaches (# 777)

Forever Aloe Bits n´ Peaches chutná se svou přírodní broskvovou příchutí skvěle hlavně dětem. Kousky aloe obsažené v nápoji mu dávají vynikající strukturu, a v kombinaci s broskvovým  koncentrátem znamená osvěžující přírůstek do naší řady šťáv z aloe vera. Jeho denní užívání představuje vynikající výživné složky a nabízí všechny  výhody stabilizovaného gelu z aloe vera s osvěžující rozdílnou chutí.

Ferever Freedom (# 196)

Šťáva z Aloe Vera Gelu doplněná nejkomplexnější skupinou živin důležitou k udržení zdravých funkcí kloubů a pohyblivosti těla. Výživný nápoj s pomerančovou příchutí Forever Freedom byl sestaven tak, aby při současných poznatcích vědy reprezentoval nejkomplexnější skupinu živin důležitou k udržení zdravých funkcí kloubů a pohyblivosti těla. Dva prvky, přirozeně se vyskytují v našem organizmu - glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, které prokázaly, že pomáhají udržovat zdravé funkce kloubů a jejich pohyblivost, byly spojeny s naším stabilizovaným aloe vera gelem, který je bohatý na živiny.Glukosamin a chondroitin se podílejí na  udržování  zdravé chrupavky tím, že se starají o její výživu. Glukosamin je jedním z faktorů udržování tekutiny v chrupavce, zatímco chondroitin,  složka chrupavkové tkáně, zajišťuje dodávání tekutin a živin. Pokud není chrupavka podporovaná cirkulační soustavou stávají se tyto procesy životně důležité. Tím, že glukosamin a chondroitin působí společně, zabraňují poškození kloubu. Pro úplnost tohoto výjimečného složení byl přidán metylsulfonylmetan (MSM), protizánětlivá složka a prvotní zdroj biologicky využitelné síry, kterou tělo potřebuje na udržování zdravé vazivové   tkáně a funkce kloubů, a dále vitamin C, důležitý faktor tvorby kolagenu a udržování zdravé chrupavky.Všechny tyto složky ve vaší denní dávce Forever Freedom zaručují praktický a výživný způsob ochrany proti příznakům stárnutí

 

Další potravinové doplňky

Aloe Blossom Herbal Tea - čaj z květů aloe (# 200)

Chuťově skvělý čaj je velice vhodný na posílení imunitního systému a problémy močových cest. Z jednoho sáčku připravíme až 2l chutného nápoje. Doporučujeme luhovat co nejdéle.

Forever Absorbent C - vitamin C (#048)

Skvělé tablety podporující imunitní systém. Vitamin C je vázán na ovesnou vlákninu která zajišťuje postupné a maximální využití vitaminu C v tabletě. Preventivně stačí jedna tableta denně. V pří

Forever Immublend (# 355)

Je navržen na podporu imunitního systému a to tak, že řeší všechny aspekty imunitního systému.

Forever Garlic-Thyme česnek s tymiánem (# 065)

Obsahuje germanium který stimuluje imunitní systém. Má antibiotické, protivirové účinky. Na infekce, vhodný na  problémy se střevy. Dávkování: preventivně 2 -3 tablety denně, v případě problémů klidně 3i vícekrát denně 3 - 5 tablet.

Forever Daily (# 439)

Svým složením nám tento produkt zajistí rovnoměrné dodání všech potřebných živin.

Forever Kids (# 354)

Díky těmto cucavým multivitaminům Forever Kids ™ poskytnete svým dětem od 2 do 99 let výživné látky, které každý den potřebují. Posiluje imunitní systém. 

Forever Bee Polen - včelí pyl (# 026)

Dokonalá potravina obsahuje vše potřebné pro lidský organismus. Je přírodní bez barviv a konzervantů. Možno brát preventivně, v případě potíží bereme vícetablet denně. Např. 3 x 2 - 3 tablety.

 

 

Na vnější použití

Aloe First (# 040)

Můžeme použít do každé "dirky". Vhodné při nachlazení stříkat do krku, nosu i uší. Opakujeme  vícekrát během celého dne. Čím vícekrát, tím lépe. Doporučujeme si objednat i malou 30ml lahvičku kterou budeme mít vždy při ruce.

Aloe Heat Lotion - hřejivý krém (#064)

Vynikající hřejivá emulze. Při rýmě naneseme přímo menší množství pod nos. Dochází k rychlé úlevě. Při bolesti krku je možno natírat. Pro "odvážlivce" vnitřně přímo až k mandlím. 

Aloe Vera Gelly (# 061)

Čistý aloe vera gel v tomto produktu je vhodné použít na ošetření pleti při omrzlinách.

Aloe Propolis Creme (# 051)

Čistý aloe vera gel obohacený o propolis. Ochrana pleti v podzimním a zimním období. Perfektně ochrání naši pleť proti špatným povětrnostním vlivům. Ošetřete hlavně nos, uši, tváře.

Aloe Lotion (# 062)

Krám z Aloe řidší konzistence. Pokud nemáte doma jiný krém a jdete ven, ošetřete svoji pleť tímto přípravkem!

Aloe Lips (#022)

Velice často zapomínáme na ochranu rtů před mrazem. Tato tyčinka na rty splní i ty nejnáročnější požadavky klientů. Navíc, dá se použít na spousty malých poranění. Je to "první pomoc do kapsy"!

Protecting Day Crem - Denní krém s faktorem 20 (# 557 )

Novinka ve Forever. Denní krém na ochranu pleti proti slunečnímu záření!

 

leden, únor 2019

 ...................................................................................................................................................................................

.

RODUKTY VHODNÉ NA PODZIM

Nezapomeňte na pravidelné užívání nápojů  z Aloe Vera. Je vlastně jedno jestli si otevřete Aloe Vera Gel, Berry Nectar, Broskvový nebo Freedom.
Minimální dávkování je 3ml denně. V případě zdravotních problémů tuto dávku vypít i několikrát během dne. Aloe nápoje jsou vhodné v každé situaci. Hlavně v této době, kdy se venku ochladilo a začíná být "pošmourno", jsou neocenitelné. Mají velice blahodárný vliv na náš imunitní systém.

Forever Absorbent-C®  je rozpustný ve vodě a velice rychle odchází z těla. Proto FLP navázala vitamin C na ovesné otruby, které nám zajistí maximální střebatelnost
tohoto vitaminu   v našem těle. Pokud jsme zdraví, stačí nám jedna tableta, v případě nachlazení, bolení v krku atd je možné si dávku zvýšit. Tyto tablety jsou naprosto přírodní a pro svoji vynikající chuť jsou velice oblíbené jak u dospělé populace, tak i u dětí.                                                                                              

 

Forever ImmuBlend® je navržen pro podporu imunitního systému a to tak, že řeší všechny aspekty imunitního systému od první límie až po poslední.

Každá složka naší patentované směsi je speciálně vybrána, aby splňovala důležitou roli při podpoře imunitního systému našeho těla. Další skvělou věcí
na přípravku Forever ImmuBlend je, že jej lze užívat každý den, po celý rok, aniž by stratil na účinnosti.                                                                                     Foreve ImmuBlend obsahuje:

FRUKTOOLIGOSACHARIDY - podporují zdravou úroveň probiotických bakterií v trávicím systému. V japonsku jsou známi už léta. Zvyšují vstřebávání vápníku v tlustém střevě.

LAKTOFERIN - podporuje tvorbu imunitních buněk a pomáhá zachovávat optimální úroveň prospěšných bakterií ve střevech. Je to protein, který se extrahuje z mléka pro své probiotické vlastnosti a vlastnosti podporující imunitu.

HOUBY MAITAKE A SHIITAKE -  podporují tvorbu imunitních buněk a kardiovaskulární systém

VITAMIN D - posiluje imunitní buňky. Objevuje se přirozeně ve velmi málo potravinách, jako je olej z treščích jater, hovězí játra a sardinky. Zakombinování těchto potravin do vaší stravy není přliš lákavé. S pomocí přípravku ImmuBlend je zde jiný způsob jak získat výhody vitamínu D, který podporuje rozmnožování
zdravých buněk, zvýšené vstřebávání vápníku a zdravý kariovaskulární systém.

VITAMÍN C - bojuje proti volným radikálům, zlepšuje imunitní systém, zvyšuje vstřebávání železa z rostliných potravin.

ZINEK - bojuje proti volným radikálům a podporuje tvorbu imunitních buněk. Pokud jste již nastydli a jdete si koupit pastilky proti kašli, je zde velká pravděpodobnost, že budou obsahovat minerální zinek. Ukázalo se, že zinek poskytuje pomoc vašemu imunitnímu systému, aby se rychleji dostal do své
plné síly.

Forever Garlic-Thyme® - Česnek a tymián, dva účinné antioxidanty, vytvářejí silnou zbraň k udržení dobrého zdraví. Když česnek nařežeme nebo nadrtíme, enzymy začnou reagovat a vznikne velmi účinná látka. Studie ukázaly, že další aktivní složky v česneku pomáhají organizmu přeměňovat tuky na energii a ochraňují tělo před volnými radikály. Nyní v kombinaci s tymiánem, v podobě měkkých kapslí bez zápachu.Forever Garlic-Thyme® je vhodné používat v prevnci před nastydnutím. Když nastane problém, mám osobně vyskoušené dávkování 3-5 kaslí několikrát během dne . Forever Garlic-Thyme® funguje i na střevní potíže.

Forever Bee Pollen® - Včelí pyl obsahuje stopové množství lehce rozpustných vitaminů C, D, E, K, betakarotenu (provitamin A), komplex B vitaminů, minerálních látek, enzymů, koenzymů, rostlinných mastných kyselin, uhlohydrátů, bílkovin a 22 aminokyselin (včetně všech 8 esenciálních aminokyselin). Tento přípravek pro posílení energie a životní síly pomáhá při zabezpečení správného fungování krevního oběhu, trávení, imunitního a nervového systému

Aloe First® - Tento lehce aplikovatelný sprej je založený na bázi stabilizovaného aloe vera gelu, včelího propolisu, alantoinu a jedenácti pečlivě vybraných rostlinných extraktů. Má vyvážené pH, takže je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Aloe First® lze doporučit do každé domácnost.. Jedná se o velice zajímavý produkt ze širokým použitím. Aloe známe jako rostlinu proti popáleninám. A tady Aloe First® splní nad očekávání pro vás tuto službu. Dá se použít v kosmetice, na vlasy, pokožku, prostě úplně všude.

A proč je Aloe First® vhodný na podzim?                  
Při nastydnutí doporučujeme stříkat co nejčastěji do nosu, krku i uší. Není to nijak příjemné, ovšem velice účinné!

UPOZORNĚNÍ: Představené produkty obsahují vitaminy, minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě a tím pomáhají posilovat zdraví. Jejich účelem není diagnostikovat, zmirňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo onemocněním. Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem!

...................................................................................................................................................

 

DOPORUČENÉ PRODUKTY  -  LYMSKÁ BORELIÓZA

 

Borelióza a historie

Tato choroba dostala název podle města Lyme v Connecticutu, kde byla v polovině sedmdesátých let poprvé identifikována. Od té doby se její výskyt zintensivnil. V roce 1983, rok poté, co začal celostátní výzkum lymské boreliózy, bylo oficiálně hlášeno 48 případů. Do roku 1991 toto číslo stouplo na 9344, což představuje téměř 200x zvýšení, a nemoc se do té doby nevyskytla pouze na Aljašce, v Arizoně, na Havaji, v Montaně a Nebrasce. Přibližně 90 procent hlášených případů v USA se vyskytlo v Kalifornii, Connecticutu, Massachusetts, Minnesotě, New Jersey, New Yorku, Rhode Islandu a Wisconsinu. Vyskytuje se i v Evropě, Rusku, Číně, Japonsku a Austrálii.

Jak se lymská borelióza přenáší

Lymská borelióza je nejčastější klíšťaty přenášenou nemocí ve Spojených státech. Bakterie, které ji způsobují, druh Borrelia burgdorferi, jsou přenášeny klošem jelením (druhem klíšťat, který žije na jelenech a myších). V Kalifornii však dochází i k přenosu příbuzným druhem, který žije na jiných druzích hlodavců. Oba druhy roztočů jsou velmi malé. Dospělý exemplář je menší než 2,5 mm, a larva není větší než špendlíková hlavička. Je velmi obtížné je zpozorovat, protože jsou ještě menší než běžné psí klíště. Často proto tito roztoči pozornosti napadeného unikají. Dospělí jedinci mohou přežívat na řadě živočichů, především na jelínkách, ptácích, veverkách, kravách, koních, kočkách, psech, ještěrkách a podobně. Klíště ze svého hostitele odpadá v travních porostech pastvin nebo kulturních porostů, nebo do křovin v lesích, z nichž se dostává na procházející lidi i zvířata, z nichž udělá svého nového hostitele. Není ničím překvapivým, že nejčastěji napadá lidi, kteří tráví hodně času v lesích nebo v jejich okolí, a že se nejhojněji vyskytuje v létě a na podzim. I domácí zvířata, jako jsou psi a kočky, mohou tyto parazity zanést domů, kde může dojít k přenosu na člověka.
Poté, co klíště kousne, vyčkává několik hodin, než se začne živit krví hostitele, a jakmile k tomu dojde, pokračuje odsávání tři až čtyři dny. Při sání může parazit nakazit infekčním organizmem krev hostitele. Čím déle je klíště přisáto, tím vyšší je riziko onemocnění.

Borelióza a její příznaky

Symptomy lymské boreliózy jsou velice variabilní, stejně jako její inkubační doba, která se pohybuje od 2 do 32 dní. Prvními příznaky může být červenavá vyrážka. Ta je způsobena migrací infekčního organizmu ven kůží a může se objevit kdekoliv a kdykoliv v době od několika dní do několika týdnů po kousnutí. Vyrážka se obvykle kruhovitě šíří, zatímco střed se postupně hojí. Z toho důvodu je někdy nazývána "býčím okem". Spolu s vyrážkou (někdy místo ní) dochází k projevům únavy, chřipkových příznaků, obtíží se spánkem, svalových slabostí, bolestí hlavy a zad a někdy ke zvracení.

Stádia boreliózy

Choroba obvykle prochází třemi stadii, ačkoliv ne každý pacient prodělá všechny:

  1. Tři dny až tři týdny po kousnutí klíštěte se objevují na kůži malé vyvýšené pupínky a vyrážka, které mohou pokrýt celý trup. Tyto problémy vymizí po několika dnech až týdnech. (V případě, že se vyrážka objeví, ihned na místě kousnutí, může jít o reakci na něj a ne na bakterii, která způsobuje lymskou boreliózu.) Horečka, zimnice, zvracení a bolesti v krku jsou častými průvodními znaky tohoto stadia.
  2. Obličejové ochrnutí se může objevit po týdnech i po měsících. V té době může dojít i k zbytnění sleziny a otokům mízních uzlin, prudkým bolestem hlavy, rozšíření srdečního svalu a abnormálnímu srdečnímu rytmu.
  3. Po dlouhé době se ještě následkem lymské boreliózy může projevovat chronická bolest hlavy, ztuhlost krku, bolesti kloubů postihující kolena, otoky a bolesti jiných kloubů a dokonce i degenerativní svalové poruchy.

Protože je kousnutí klíštěte obvykle nebolestivé, inkubační doba dlouhá a příznaky lymské boreliózy tak mnohočetné, porucha může být celé týdny i měsíce nerozpoznaná. Lékař nemusí poznat, o jakou nemoc jde, než dojde k projevům pokročilých stadií. Lymská borelióza se vyznačuje příznaky, které připomínají roztroušenou sklerózu, dnu, lupus a chronický únavový syndrom, a chybná diagnóza není ničím neobvyklým. Jakmile dojde k projevům artritidy, bolest kloubů a ztuhlost se může projevovat i po letech. Podle odhadu trpí asi 10 procent lidí, kteří tuto lymskou boreliózu prodělali, trvale ztuhlostí kloubů ..

Borelióza a její léčba

Lymská borelióza je léčitelná a téměř vždy jsou její následky odvratitelné, pokud je léčba zahájena včas. Pokud však není nemoc léčena již v počátečním stadiu, dochází k rozvoji zbytnění sleziny a mízních uzlin, k nepravidelnostem srdečního rytmu, artritidě a poškození srdečně cévní a centrální nervové soustavy. Někteří lidé zjišťují, že projevy choroby u nich po dvou či třech letech ustupují, u jiných jde o chronické problémy. Často se příznaky vytratí a znovu se projeví s dalším kousnutím klíštěte.
Byl již vypracován test k identifikaci lymské boreliózy. Využívá se při něm krevního vzorku, v němž se měří množství určitých protilátek, které se obvykle množí v období tří dnů až tří týdnů po infekci.

Borelióza a produkty Forever Living Products

Kožní borelióza

·         #196 Aloe vera gel nebo jiný nápoj Aloe (#734 Berry Nectar, #777 Bits n Peaches)

·         #376 Forever Artic Sea

·         #188 Forever B12

·         #072 Lycium plus nebo #054 Forever A-Beta-Care

·         #065 Forever Carlic-Thyme (česnek s tymiánem)

Kloubní borelióza

·         #196 Forever Freedom

·         #264 Aktive HA nebo #551 Forever Move

·         #205 Aloe MSM Gel

·         Dále stejné doporučení jako u kožní boreliózy

Nervová Borelióza

·         #196 Forever Freedom

·         073 Forever Ginkgo Plus nebo #473 ARGI+

·         Dále stejná doporučení jako u kožní a kloubní boreliózy

Upozornění:

Úkolem produktů Forever není diagnostikovat, zmirňovat potíže, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo skupinám chorob. Máte-li zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem.

 


 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

ZMĚNY V POLITICE FIRMY FOREVER

- Od 1. 9. platí nová Politika Forever - místo přímého zákazníka bude Novus Customer - u nás Nový zákazník, bude nakupovat s 15% MOC   (21% VOC) slevou, může sponzorovat, nebude mít nárok na tzv. NDP profit (ten bude vyplacen 1. FBO v horní linii, který je kvalifikován na VOC ceny). Novus customer - Nový zákazník - je každý, kdo ještě není kvalifikován na velkoobchodní ceny.

- Po dosažení 2cc se Nový zákazník stává Vlastníkem Forever podnikání (Forever Business Owner), bude nakupovat s 30% MOC (43% VOC) slevou, má  nárok na vyplácení NDP bonusu z obratu Novus Customer (Nových zákazníků).

- Manželské páry mohou mít každý vlastní registraci pod jiným sponzorem a mohou se navzájem sponzorovat - platí to pouze pro nově  registrované!                   - Stávající zaregistrované manželské páry mohou také rozdělit registraci, ale druhý z partnerů se musí registrovat pod původního sponzora páru.

- Vytlačený AS, S, AM... nemá nárok nabonus ani NDP profit dokud sám osobně nenakoupí 2 cc během max. dvou po sobě jdoucích měsíců.

- Budeme nakupovat s osobní slevou - dříve vyplácen jako osobní bonus. Sleva podle vaší pozice  5 - 18% z konečných cen -DPH.

- Na přihlášku se píše jen jedna osoba. V případě ocenění odznakem také jenom jeden odznak. V případě splnění motivačních prvků  ve Forever si FBO (Vlastník Forever podnikání - Forever Business Owner),  může vzít sebou jakéhokoli partnera (Global Rally, Suppervizor plus atd.).

......................................................................................................................................................................................................................................................................

Pracujte na své odolnosti a díky produktům Forever budete ve formě.

V tomto ročním období je nejčastěji probíraným tématem dne, čím dál méně příjemným, počasím. Z výlohy už zmizely plážové doplňky a dekorativní                  sluníčka – a venku není někdy o nic lépe. Není v našich silách ovlivnit počasí, avšak můžeme udělat něco pro naši odolnost.

Užijte si podzim

Odolnost

Když mluvíme o odolnosti, máme na mysli způsob jak se chráníme před patogenními látkami, jimž jsme každý den vystaveni. A proto je důležité mít dobrou fyzickou odolnost. Ačkoliv nemůžeme onemocnět jen kvůli nepřízním počasí, je důležité věnovat s příchodem podzimu zvýšenou pozornost odolnosti našeho organismu. Možná že dokážeme předvídat chřipku či rýmu, avšak díky dobré odolnosti můžeme snížit délku trvání i intenzitu případných onemocnění. Pomozte sami sobě, abyste zůstali ve formě a rychle se zotavovali díky dobré fyzické kondici a odolnosti. Jen tak se budete plně těšit z podzimu nehledě na to, jaké venku zrovna panuje počasí!

Neříkáme to dost často: neexistuje žádná náhrada za zdravou stravu, kvalitní spánek a dostatek fyzického pohybu. Přestože to nemůžeme nahradit něčím jiným, díky produktům Forever můžeme naši fyzickou kondici doplnit a podpořit. Forever používá ve všech svých nápojích z aloe vera a potravinových doplňcích vysoce kvalitní přísady. Díky naší hlavní složce, kterou je stabilizovaný gel z aloe vera, přímý výtažek z rostliny, přispívá naše sada skvělých produktů k lepší odolnost, zdraví a vitalitě.

Aloe vera nápoje od Forever

Naše nápoje nabízejí to nejlepší z Aloe Vera Barbadensis Miller, druh rostliny aloe, která se používá již dlouhá staletí pro její blahodárné účinky. Forever Aloe Vera Gel (#715) představuje samozřejmě náš nejvzácnější nápoj, který obsahuje 99,7% stabilizovaného gelu aloe vera. Chcete na podzim dostatečně sportovat? Oblíbený produkt pro sportovce každého věku je náš Forever Freedom (#196). Ať prší či fouká silný vítr, budete díky dobré odolnosti i nadále sportovat s dostatkem energie! ForeverAloe Berry Nectar (#734) nabízí všechny  výhody aloe vera gelu a je doplněn o lahodnou směs jablečné a brusinkové šťávy. Forever Aloe  Peaches (#777) vděčí za svou svěží chuť přírodnímu koncentrátu z broskví, který chutná především dětem. Nápoj Forever Pomesteen Power (#262) je účinným potravinovým doplňkem obsahujícím kromě jiného také vitamin C, granátové jablko a plod mangostany, které jsou bohatým  přírodním zdrojem antioxidantů. Nabízí se vám tudíž dostatečně velký výběr z našeho sortimentu, jedinou otázkou zůstává, který nápoj si vás získá.

Dobrý doplněk stravy

Během pracovně náročných týdnů není někdy snadné zdravě se stravovat,  ne pouze kvůli našemu zrychlenému životnímu stylu, ale také jednoduše proto, že ovoce a zelenina  v dnešní době obsahují méně nutričních látek, než tomu bylo dříve. Věnujte teď na podzim svému zdraví dostatek pozornosti a všímejte si, jakou stravu jíte nebo co v ní chybí! Potravinové doplňky řady Forever Nutritionals byly vytvořeny pomocí nejnovějších technologií z nejlepších ingrediencí s maximální péčí. Naše potravinové doplňky nabízejí po celý rok potřebnou podporu, abyste mohli vést život plný energie. K tomu je důležité vybudovat si předem dobrou odolnost. Každý rok v září pozorujeme značný nárůst poptávky po potravinových doplňcích. Počasí v této části roku přímo pobízí k tomu, abychom věnovali čas svému zdraví. A značka Forever nabízí široký sortiment potravinových doplňků určených všem.

Výběr z naší nabídky

O vitaminu C je obecně známo, že posiluje imunitní systém. Hraje důležitou roli při ochraně organismu před vnějšími vlivy. Náš výrobek Absorbent C (#48) je vysoce kvalitním potravinovým doplňkem bohatým na vitamin C. Dalším vhodným produktem je například Forever Garlic-Thyme (#65), který obsahuje účinné přísady (bez vůně), česnek a tymián. Přípravek Forever ImmuBlend (#355) obsahuje kromě jiného také vitamin C, D a zinek, jež posilují vaše zdraví. Forever Daily (#439) nabízí až 55 dokonale vyvážených živin, esenciálních minerálních látek a vitaminů. Přípravek Forever Daily zlepšuje biodisponibilitu výživových látek a byl vytvořen speciálně s cílem dodat vašemu tělu každý den doporučené množství potřebných výživových látek, které vám zaručí zdraví a optimální vitalitu. A co včely? Ty chrání svůj úl za pomocí propolisu, jenž můžou využít ve svůj prospěch rovněž lidé.

Forever Bee Propolis (#27) a Forever Bee Pollen (#26) představují přírodní potravinové doplňky bez konzervačních prostředků, aromatických přísad a barviv. A naše „úly“ podléhají stejně přísným kritériím, jako musí splňovat naše produkty na bázi aloe vera tak, abychom dokázali vždy využít optimálním způsobem četné blahodárné účinky, které nám příroda nabízí.

 

Užijte si podzim naplno a i nadále vyzařujte zdraví a vitalitu!

Převzato z časopisu FOREVER 11 listopad 2014