ARGI + ™ ( L-arginin )

ARGI + ™ poskytuje 5 g L-argininu v jedné porci a synergických vitamínů,

 L-Arginin je aminokyselina, která hraje mnoho důležitých rolí v lidském těle, z napomáhání buněčné dělení na budování proteinu a zvýšení produkce oxidu dusnatého.

 

22 dobrých důvodů pro ARGI + ™

1 )

Arginin je tisíckrát silnější  jak nějaký na přírodní bázi se v našem těle  vyskytující antioxidant. Antioxidativní vlastnosti Argininu podporuje různé systémy v našem těle a chrání nás před onemocněním srdce, infarktem, rakovinou a cukrovkou. Zpomaluje proces stárnutí.

2 )

Arginin nabízí rozsáhlou podporu našemu krevnímu oběhu spolu s kontrolovaným krevním tlakem a tvorbou destiček. Oxid dusnatý udržuje naše cévy v uvolněném stavu a flexibilní pro normální krevní tlak a přitom nás současně chrání před vysokým tlakem

a Anginou pektoris.

3 )

Arginin zlepšuje naši paměť, hlavně tu dlouhodobou a může přitom pomoci zmírnit následky Alzheimerovy choroby, nebo případné příznaky demence. 

4 )

Arginin posiluje produkci lidských růstových hormonů, ty mají působnost coby Anti-Aging faktor. 

5 )

Arginin zlepšuje komunikaci buněk mezi nervy a mozkem.

6 )

Arginin přispívá ke zlepšení stavu našeho imunitního systému a v boji proti bakteriálním infekcím.

7 )

Arginin nám může pomoci při léčení a prevenci diabetes. Zabraňuje také jejím následkům ( například zhoršování zraku                                     až oslepnutí ).Arginin reguluje také sekreci Insulinu do slinivky břišní.

8 )

Arginin může omezit dělení  a množení rakovinových buněk.

9 )

Arginin nám může pomoci při problémech s cholesterolem. Napomáhá snížit LDL hladinu cholesterolu

10 )

Arginin zlepšuje mužskou  sexuální výkonnost. Možnost využít při erekčních poruchách.

11 )

Arginin snižuje riziko mozkové mrtvice a infarktu tím, že využívá svých vlastností, které zabraňují tvorbě krevních sraženin jenž jsou hlavní příčinou těchto nemocí.

12 )

Arginin redukuje s těhotenstvím spojený vysoký tlak, jenž je rizikovým faktorem pro budoucí matku a její nenarozené dítě.

13 )

Arginin nám může pomoci při problémech a léčení astmatu, protože  otevírá dýchací cesty. Pomáhá i při léčení jiných plicních nemocí

14 )

Arginin uvolňuje hypertonické zavírací svaly. Léčí a chrání před hemeroidy

15 )

Arginin posiluje svalovou hmotu a udržuje pevnou kostní strukturu tím, že podporuje HGH produkci.  Doporučuje se při cvičení v posilovnách Napomáhá při snížení tukové hmoty. V hodný při různých dietách

16 )

Arginin pomáhá vyrovnat následky kardiovaskulárního a plicního poškození, které bylo způsobeno kouřením, jelikož hladina oxidu dusnatého u kuřáků leží pod více než polovinou hodnoty, kterou vykazují nekuřáci.

17 )

Arginin pomáhá urychlit hojení a zacelení ran a také rekonvalescenci po operacích.

Výzkumy zjistily jeho příznivý vliv na léčení spálenin a zlepšuje léčení ran u starých lidí. 

18 )

Arginin má schopnost zvýšit toleranční hodnotu zatížení, pomáhá při sportovních výkonech a následné regeneraci organismu.         Pozitivně působí na plíce a jeho efekt na hladinu  HGM pomáhá při snaze o posílení slabé muskulární tkáně.

19 )

Arginin se dá použít při snaze o zlepšení funkčnosti prostaty.

20 )

Arginin může skrze své působení na kostní masu předejít úbytku kostí ( osteoporózu ) popř. jejich následky výrazně zmírnit.

21 )

Arginin se dá využít k léčení syndromu chronického zánětu střeva a také k redukovánínádorů vzniknuvších na základě stresu. Přitom nebyly zjištěny žádné negativní vlivy na produkci kyseliny v žaludku.

22 )

Arginin může zlepšit funkci ledvin a zpomalit i průběh pokročilého onemocnění ledvin.

Ochranné působení Argininu na ledviny můžou také využít lidé kteří onemocněli na diabetes.