Network Marketing, Multilevel Marketing (MLM) můžeme začít vedle hlavního zaměstnání, abychom získali dodatečný příjem. U mnohých se postupně spolupráce v MLM stane hlavním zdrojem příjmu.  V současném světě neustále roste počet zapojených lidí do MLM. Odhaduje se, že se síťovým marketingem a přímým prodejem zabývá na 100miliónů lidí. Často dostávám otázku: "Jaký je rozdíl mezi síťovým marketingem a přímým prodejem?".

Přímý prodej - je nejstarší obchodní model. Mezi nejznámnější obchodníky patřil i cestovatel Marko Polo. Určitě znáte i film Smrt krásných srnců kde Karel Heřmánek hrál úspěšného prodejce vysavačů a ledniček značky Elektrolux. Vyškolený prodejce je odměňovám za prodej zboží nebo služby. Nejčastěji pracuje formou domácích nebo veřejných prezentací, případně mezi známými. Jeho zdrojem příjmů je provize mezi MOC a VOC. Výhodou pro zákazníky by měl být skvělý servis.

Network Marketing, síťový marketing - Network-síť a Marketing - obchod se skládá ze dvou slov. Je to ověřený, legální prodejní systém, bez rizika, dynamicky se rozvíjející po celém světě. Spousty firem vytváří síť klasických obchodů jako jsou Ikea, Tesco, Lídl, Sportisimo a jiné. Moderní firmy jako je FOREVER využívá systém síťového marketingu kde jsou vypláceny dva základní příjmy. První je rozdíl mezi VOC a MOC při prodeji produktů, který uskutečníte sami. Druhý příjmem, který se skládá z více položek je ten, že zapojíte další do sítě. Vytváříte vlastní obchodní skupiny a profitujete na provizích z obratů těchto skupin. Výhodou pro zákazníky je skvělý servis a možnost stát se členem a mít produkty za velice zajímavou slevu a využívat všechny podpůrné programy FOREVER.

Výhody  FOREVER v síťovém marketingu

Výrobky - Forever vyrábí všechny výrobky ve farmaceutické kvalitě. FOREVER pracuje systémem "Od rostliny až k vám". Jedná se o širokou škálu produktů pro zdraví, prevenci, péči o tělo a pleť, sport, wellness.

Odměny - ve Forever je 10 možností přijmů. Majitel Rex Maugham říká: "Největším zdrojem nemocí je prázdná peněženka. Dejme lidem vydělat dle jejich možností a potřeb, aby trpících bylo co nejméně!" Chcete cestovat? Chcete na vzdělání dětí? Chcete mít více volného času? Chcete zabezpečit sebe a svou rodinu? Je tu FOREVER! Přidej se!  Ve FOREVER je nejvíce milionářů v MLM.

Uznání - ve FOREVER si váží všech FBO (Vlastník Forever Podnikání). Ohodnocení čeká za každý postup ve finančním plánu FOREVER přímo od ředitele dané kanceláře! Na světových akcích přímo od majitele Rex Maughana. Od samého počátku se stáváte rodinou ve FOREVER. Firma nabízí možnosti spolupodílet se na řízení firmy jako člen Leadership Clubu Forever ČR a Global Leadership Team (GLT).

Vzdělání - v oblasti MLM je velice důležité. Směřuje dvěma směry kde FBO dostanou know-how

1. Produktová část - ve FOREVER je široká škála produktů. Znalosti získáte na odborných firemních školeních, kde přednáší přední lékaři, dermatologové, odborníci v oblasti sportu a wellness. K dispozici jsou každodenní konzultační hodiny s poradním lékařským sborem ČR a SK

2.Marketingová část - "Cesta k manažerovi", získáte informace o základech MLM, finančním plánu Forever, jak tvořit a vést svůj tým, práce s novými informačními kanály atd. Jsou zváni nejlepší světoví lídř ve FOREVER a koučové oblasti MLM a lidských zdrojů.

Pomoc - ve FOREVER jsou vaše horní linie i firma zaintereováni na vašem úspěchu. Věřte, že vám stávající FBO ve FOREVER na cestě nahoru pomohou. Výhodou je, že vy sami si vyberete s kým budete spolupracovat, koho pozvete do svého týmu, kolik času se budete FOREVER věnovat. My vám pomůžeme! Je třeba jen chtít!

 

PŘIDEJ SE: https://join.foreverliving.com/marketing/joinnow/applicationForm.do?action=display&store=CZE&distribID=420000000607&langID=cs

 

         FOREVER LIVING PRODUCTS ČR

  Jak začít spolupráci s firmou Forever Living Products

 

- Vyplňte bezplaně přihlášku a  jako Novus Customer (Nový zákazník Forever) ihned pořizujete produkty levněji.

 

Rychlý start:

- Jako Nový zákazník je výhodné odebrat základní zvýhodněnou soupravu k podnikání  

1) souprava Novus Customer Pack (1.608cc)  381€ / 9.900,-Kč 

2) nebo  variantu  s Forever Pack za (2cc)  438€ / 11.350,-Kč

3) vlastní výběr produktů Forever za (2cc) již se slevou 21% v cenách pro Nového zákazníka. 

 

Chci být jen "zákazníkem":

- Jako Nový zákazník Forever odebrat produkty dle vlastního výběru minimálně za 60€ se slevou 21%

 

- Registrace možná přes internet bez jakékoliv objednávky. 

 

- Firma Forever zasílá objednané zboží přepravní službou PPL. Cena za kurýrní službu 114kč + 36kč doběrečné. Při objednávce za 1 cc (bod)        hradí kurýrní službu Forever. Nejpozději do 48 hodin dostanete své objednané produkty na uvedenou adresu.

 

 

         

Možnosti příjmů s Forever Living Products .

 

 

1.     Přímý zisk, sleva ( z nákupních cen )                            21 – 43  %

2.     Osobní bonus, sleva na osobní nákup                           5 až 18  %

3.     Bonus z obratu Nových zákazníků                       21 + 5 až 18  %

4.     Skupinový bonus                                                               3 až 13  %

5.     Bonus za vedoucí postavení( manažerské linie )     6 – 3 – 2  %

6.     Motivační program ( auto program )                    400 až 800  €

7.     Drahokamový bonus ( manažerské linie )                 9 – 6 – 5  %

8.     Chairman bonus ( podíl ze zisku společnosti )

9.     Exotické dovolené

10.   Speciální odměny

 

Základní výhody podnikání s Forever Living Products !

 

- Registrace je zdarma!

 

- Žádné prodlužovací či udržovací poplatky!

 

- Systém NCP, 21% zisku z obratu vámi sponzorovaných Nových zákazníků + Váš bonus!

 

- Již na druhé pozici ve finančním plánu (Asistent Supervizora) je zisk, sleva 50%! 

 

- Veškeré bonusy jsou vypláceny z konečných zákaznických cen!

 

- Dosažené pozice ve finančním plánu se neobhajují. Vždy vám dosažená pozice zůstává i když nejste aktivní!

 

- Finanční plán platí ve všech 165 zemích světa a ve všech je možno začít podnikat bez vložených finančních prostředků!

 

- 100% garance vrácení finančních prostředků "nespokojeného zákazníka"  do 30ti dnů!

 

- Každý po dosažení 2cc  (Asistent Supervizora) má vlastní internetový obchod. Objednávky vyřizuje přímo centrála Forever ČR.

  

   PŘIDEJ SE: https://join.foreverliving.com/marketing/joinnow/applicationForm.do?   action=display&store=CZE&distribID=420000000607&langID=cs

 

FIREMNÍ LITERATURA K PODNIKÁNÍ

Brožura :"První kroky k manažerovi"# 5068, cena 65,-Kč/ks

Tuto brožuru dáme každému, kde chce ve Forever pracovat aktivně.
 

Noviny: "Success report"  #5043, baleno po 10kusech, cena 57,20Kč

Ideální pomocník pro naše sponzorování. V těchto novinách najdeme vše co se týká příležitosti s Forever! Pořiďte si tyto noviny, pomohou nám při kontaktech se zájemci o spolupráci s Forever.                                         

 

FIREMNÍ PREZENTACE NA WEBU

Školení na vašich webových stránkách FBO

5 kroků k úspěchu

Představujeme vám školící systém 5 kroků k úspěchu. Ukažte a postupně odprezentuje následujících pět kroků své dolní linii a potencionálním FBO, a úspěšně si díky tomu vybudujte svou sít a své podnikaní s Forever!

Stáhněte si další prezentace které vám pomohou v budování vašich obchodních sítí.

Prezentace "Obchodní příležitost s Forever" ke ztažení 

www.dropbox.com/s/m0dbhdgzxliyvfk/forever_business_opportunity_prezentace2.pptx?dl=0

Prezentace  Forever byznys                                                                                                                                                                                                                     Základní informace o MLM (referenčním marketingu) a jeho možnostech a ryzik, společnosti FLP, finanční plán a produktové řady FLP

https://www.flp-files.eu/PDF/Presentation_Business_CZ_final_only_view.pdf