Certifikáty našich výrobků

Záruka kvality


Společnost Forever Living dělá vše pro to, aby svým zákazníkům poskytla ty nejlepší produkty. Tím máme na mysli produkty, které nejsou jen účinné. Držíme se těch nejvyšších standardů a aktivně vyhledáváme zahraniční certifikáty, kterými chceme prokázat naši kvalitu. 

Na našich produktech můžete najít následující pečetě kvality: 

Certifikát Mezinárodní vědecké rady pro aloe (International Aloe Science Council) 

Certifikát organizace PETA bojující za práva zvířat (PETA Cruelty Free) 


Islámská pečeť kvality (Islamic Seal of Approval) 

pečeť kvality Kosher Lehman

 pečeť kvality Halal                                                                                                                                                                                                                           Tyto produkty s tímto certifikátem mohou užívat Muslimové

Dermatest                                                                                                                                                                                                                                         Pečeť Dermatest garantuje, že výrobek byl testován dermatologicky. Je bezpečný a kvalitní.

Kolner Liste                                                                                                                                                                                                                               Výživové doplňky mohou obsahovat zakázané látky pro sportovce. FLP je hrdá na to, že její produkty pro sportovce nesou pečeť Kolner liste a jsou tudíš naprosto bezpečné bez dopingu!