Tak trochu jiná společnost

 

Je to společnost, která byla založena v roce 1978 se zaměřením na výrobu produktů, které pomáhají lidem.Nepřidali jsme do našich výrobků jen pár kapek aloe vera za účelem získat pozornost veřejnosti, ale začalijsme s čerstvou a plně potentní dužinou přímo z dospělého listu a teprve potom přidali to pravé množství dalších potřebných přísad tak, abychom vytvořili kompaktní řadu produktů pro osobní péči uživatelů (např. pleťové vody k péči o pokožku, přípravky k péči o vlasy, zubní pastu, abychom vyjmenovali alespoň některé z nich). Jinými slovy, složkou číslo jedna ve většině našich výrobků je 100% stabilizovaný aloe vera gel.

Vlastní plantáže aloe vera v údolí Rio Grande v jižním Texasu, Mexiku a vůbec nejrozsáhlejší výměru v Dominikánské republice. Na každý krok v procesu růstu dohlížejí experti a firemní personál, od školky, kde jsou pěstovány mladé rostlinky, přes úzkostlivě obdělávané pole dospělých rostlin aloe vera až po starostlivě načasovanou ruční sklizeň. Při sklizni jsou sbírány jen skutečně zralé rostliny, a to v době, kdy po čtyřletém pěstování dosáhnou plné síly. Při pěstování aloe vera nejsou používána žádná chemická hnojiva, herbicidy ani pesticidy. Tyto prostředky nesmí být používány ani v blízkém okolí našich plantáží.

Aloe Vera of America, sesterská společnost, stabilizuje dužinu a připravuje receptury tak, aby byly produkty vyráběny přesně podle časových propozic. Nikdy neobjednáváme jednorázovou velkou várku aloe, například jednou či dvakrát do roka a nenecháváme potom výrobky ležet ladem, aby zestárly. Můžete si být jistí, že dostáváte čerstvý produkt, vyrobený pár týdnů před tím, než se dostane do vašich skladů. Mnoho výrobků Forever Living Products nese schvalující pečeť Mezinárodní vědecké rady aloe vera, která certifikuje kvalitu použité aloe vera v každém z nich.

  • Lepší zdraví.
  • Více bohatství. 
  • Jistější budoucnost. 

 


Forever Living Products se už více než 30 let věnuje vyhledávání nejlepších přírodních zdrojů pro zdraví a krásu a nabízí je celému světu. Společnost FOREVER, založená v roce 1978, přinesla nové způsoby, jak využít nejlepší přírodní zdroje pro zdraví, aby pracovaly pro vás. Nás sortiment výrobků, tvořený nápoji z aloe vera, přípravky pro péči o pokožku a kosmetikou, nabízí celému tělu výjimečné vlastnosti aloe vera. Pokud si tohle všechno přidáte k naší kompletní linii výživových doplňků a výrobků z včelího úlu, získáte kompletní systém pro přirozené dosažení lepšího zdraví a krásy.

FOREVER, multimiliardová společnost, podnikající ve více než 145 zemích světa, je dnes největším pěstitelem, výrobcem a distributorem aloe vera. Zakladatel, prezident a výkonný ředitel Rex Maughan, řídí ze své mezinárodní centrály v Arizoně operace po celém světě. Naši podporu, poradenství a pomoc k prožití zdravějšího a bohatšího života, dnes využívá více než 9,5 milionu distributorů.