Jak začít MLM - strašák nebo příležitost

Bestseller v ČR. Více než 120 000 prodaných knih za 6 let. Nejjednodušší návod pro podnikaní v MLM. "V MLM můžeš najít jen tři věci: 1. PROBLÉMY 2. VÝMLUVY 3. PENÍZE.  Co chceš? Vyber si."

 

Jak budovat MLM - kudy cesta vede a kudy ne

 

Druhý díl úspěšné knihy Jak začít MLM, strašák nebo příležitost? Technika budovaní MLM sítě.
Nepotřebuješ vůbec obchodní dům ...
Zauvažuj nad touto myšlenkou. Mnoho lidí si láme hlavu tím, jak zbohatnout. Uvažují jak vydělat, s čím obchodovat, co vyrábět, kam investovat. Prostě jak podnikat. Po čase, když zjistí, co všechno podnikání obnáší, přijde zklamání, neboť v této oblasti nacházejí ne peníze a uspokojení ze své svobody, ale mnoho problémů. Přemýšlej jsi někdy, co to obnáší podnikat třeba tak, že budeš majitelem obchodního domu? Několik takových knih by nestačilo na popsání všech starostí, které bys měl. Já ti nabízím něco úplně jiného.
Zde pracuješ kdy chceš, s kým chceš, kde chceš, s výrobkem, který si sám zvolíš, nemáš fixní mzdové náklady, nemusíš vlastnit a udržovat nemovitosti, můžeš začít s nízkým startovním kapitálem, nemusíš dlouho a draze hledat nejlepší a kvalitní spolupracovníky, neboť systém je založen tak, že dobré síly se samy vypracují do čela.

 

Stroj na peníze I. - Námitky

 

Naučit se zvládat námitky je v MLM velice důležité. Není námitka na kterou by jsi neuměl odpovědět!

 

Stroj na peníze II. - Ruské kolo

 

Dozvíte se základní a nejdůležitější prvky MLM. Dále, jak dostat lidí na Ruské kolo - to znamená, jak si je udržet jako své zákazníky.
Následuje část, která Vám vyvrátí absolutně vše, čemu jste až doposud věřili. Má název „Mýty našeho školství“.
Nakonec se dozvíte, jak poskytovat zákazníkům servis tak, aby se takzvaně recyklovali - opakovaně kupovali vaše výrobky.

 

Debordelizace hlavy (zprimitivněte k úspěchu)

 

Kdykoli se neúspěšní lidé baví o těch úspěšných, téměř vždy dojdou k závěru:
„Ano, on je sice úspěšný ale stejně je to primitiv.“
Rozhodně s tím souhlasím, protože úspěšní lidé si to nekomplikují. Pro úspěch, pro prosazení a pro získání peněz používají ty nejjednodušší a nejprimitivnější metody.
Zdá se, že existuje nějaká zvrácená lidská vlastnost, která s oblibou dělá snadné věci složitými. Přitom jednoduchá řešení jsou účinnější.
Debordelizace hlavy je o tom, že primitivní řešení vždy mají lepší výsledky než složitější řešení. V této knize se dozvíte, proč tomu tak je.

 

 

Tajemství vnitřní mluvy (úspěšná sebemanipulace)

 

Návody na úspěch, které autor ověřil ve svém osobním i pracovním životě. Spousta rad a doporučení, které opravdu fungují.
Objevíte, proč pozitivní myšlení není pro každého. Pozitivní myšlení funguje jen, když …

 

 

Motivace zvenčí je jako smrad

 

V této knize najdete mnoho překvapení. Zjistíte, že vnitřní motivace většinou není kladná. Že vnější motivace funguje jen pár hodin. A také zjistíte proč. Kniha vám "rozbije" téměř vše, co jste si dodnes mysleli o motivaci.

 

 Doporučené CD na prosinec

"POZITIVNÍ MYŠLENÍ.... není pro každého" Ing. Ivo Toman

Popis:
Dnes už legendární audio přednáška na CD pro obchodníky a prodejce. Strhující hodina o příčinách úspěchu a neúspěchu.

Problémy nejsou

Překážky jsou většinou jen pochybnosti, které máte ve své hlavě. Ve skutečnosti většina věcí, kterých se obáváte, nikdy nenastane. 95 % lidí to nechápe, a proto úspěchu nedosáhne. Většina lidí myslí podle špatných vzorců myšlení. Ani školy ani odborná školení vás nepřipraví na to, abyste prorazili. Většinou totiž nepotřebujete více znalostí, ale změnu chování. Jakou změnu chování? To zjistíte, když si pořídíte Závist si musíš zasloužit.
 

Starejte se o sebe

Marxismus hlásá, že všichni si jsou rovní. Vilfredo Pareto naopak hlásal, že nic si není rovno. Chcete znát pravdu? Nahrávka Závist si musíš zasloužit vám pomůže poznat tajemství vzorců myšlení a jednání. Budete pak dělat jen významné věci. A hlavně, budete se starat jen o to, co dokážete sami ovlivnit. To, co neovlivníte, přenecháte jiným. Ti vám pak nejspíše budou závidět.
 

Co se například dozvíte:

Postoj, styl života a myšlení vedoucí k úspěchu.
Skromnost vede jen k nízkému důchodu.
Závist může být nejen špatná, ale i kladná.
Bohatství se neměří penězi, ale časem.
Jak využít toho, že člověk má dva druhy paměti.
Jak vyřešit dilema mezi časem a významem.
Co vám brání v tom, abyste byli úspěšní?
Návod, jak najít nová řešení.
Úplně jiný pohled na závist.