Aloe Vera - Přírodní léčitel,  Gage, Diane

Zázračnou léčivou sílu aloe vera využívá lidstvo více než čtyři tisíce let. Dnes je základem multimilionového průmyslu, vyrábějícího doplňky výživy a kosmetické a farmaceutické prostředky. Lékařské a ...

Zázračnou léčivou sílu aloe vera využívá lidstvo více než čtyři tisíce let. Dnes je základem multimilionového průmyslu, vyrábějícího doplňky výživy a kosmetické a farmaceutické prostředky. Lékařské a vědecké společnosti neustále zkoumají výrazné regenerativní vlastnosti této rostliny. Aloe vera při zevním užívání urychluje hojení ran a popálenin, omlazuje a změkčuje pokožku a vlasy, zmírňuje bolest svalů a kloubů a pomáhá při potížích s akné. Lékaři je obvykle používána při léčbě vážných poranění popálením nebo opařením, dentisty a stomatology ke zmírnění otoků a zápalů. Vnitřně se aloe užívá při léčení zácpy, žaludečních vředů, artritidy, cukrovky, vysokého krevního tlaku a množství jiných zdravotních problémů. Diane Gage předkládá čtenářům vyvážený a mnohostranný přehled o vlastnostech této úžasné rostliny, podložený studiem a rozsálým výzkumem. Rozebírá biologické vlastnosti aloe vera a objasňuje léčivé účinky, které má na lidské tělo. Sleduje její využití v průběhu historie až ke kulturám tak vzdáleným, jako byli starověcí Egypťané, Arabové a původní obyvatelé Ameriky. Kniha, která je plná praktických rad o domácím pěstování aloe vera a jejím použití, vám poskytne veškeré informace, které o tomto přírodním rostlinném léčiteli potřebujete znát. (přírodní léčitel

 

Aloe Vera -- Rosltina pro zdraví i krásu - Lee Faber

V minulém desetiletí vzrostl zájem o používání přírodních organických produktů.Využívají se ke zmírnění mnoha zdravotních problémů a k posilování imunitního systému, což vede i k menší závislosti na chemicky vyráběných lécích. Ve vzácné míře také vzrostl zájem o rostlinu Aloe vera a její blahodárné vlastnosti. Rosolovitá hmota, gel, získaný z čerstvého listu Aleo vera, má bezprostřední a intenzivní léčebné účinky, působí protizánětlivě, má oživující a omlazující schopnosti. Úspešně se proto využívá i v kosmetice, má však mnohá další uplatnění.

 

 

 

 

 

 

 Kniha „Přírodní léčba a péče s Aloe Vera“

Zázračná rostlina v léčbě kůže, kloubů a cév. Recepty pro zdraví a krásu. Aloe vera, liliovitá rostlina, jejíž domovinou je poušť, dokáže přežít a prospívat i v těch nejtěžších podmínkách. Její listy obsahují gel, který pozoruhodným způsobem posiluje imunitní systém i látky prospívající naší pleti. Aloe vera je skutečným elixírem krásy a zdraví. V této knize se dozvíte, jaké výrobky jsou k dostání na trhu, jak Aloe vera pěstovat jako pokojovou rostlinu a jak její účinky optimálně využít ve správné výživě, v péči o celkové zdraví i krásu.

 

 

 

Jeviště života , Eva Veškrnová    Doporučená literatura na duben 2012

Již jste četli tuto knihu? Pokud ne, pořiďte si ji do své pracovní knihovny. Najdete tam spousty návodů a rad o zdraví, životě a pozitivním myšlení. Knihu vydalo nakladatelství Advent-Orion s.r.o. Napsala Eva Veškrnová.

Kniha je k dostání v obchodní síti a na Success Day ji pravidelně nabízí pan Emil Krása.

Cena knihy na internetu je od 340,-Kč do 400,-Kč

Mým marodům

Jak vyrobit pacienta

MUDr. Jan Hnízdil

"Nemoc je informace o tom, jaký člověk je, jakým způsobem a v jakých podmínkách žije. Informace o tom, že ve svém životě dělá nějaké chyby."